Strona w serwisie.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zapraszamy na "nową" stronę ZS nr 16

arrow
arrow

Iza Słabeńska przegrała walkę z rakiem

Nasza Uczennica przez niemal rok toczyła nierówną walkę z chorobą nowotworową, którą niestety przegrała.
Wierzymy, że Iza patrzy teraz na nas z góry z uśmiechem i pozostanie na długo w Naszej pamięci.
Łączymy się w bólu i żalu z Rodziną i Przyjaciółmi.
Z wyrazami współczucia Koledzy i Koleżanki, Nauczyciele, Dyrekcja oraz wszyscy Pracownicy.
Obrzędy Pogrzebowe odbędą się w Parafii św. Krzyża (ul. Artleryjska 10) w Bydgoszczy. Piątek 16.02.2018r. o godzinie: 13:30 R.I.P.

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Prae sent non sem eu mi malesuada viverra volutpat ut libero. Nullam a venenatis tellus. Nam fen convallis tristique. In imperdiet est sed aliquet imperdiet. Nulla libero orci, cursus ut consecr ac, tempus a odio. Etiam quis massa ac ante adipiscing consectetur. Duis dui turpis, porttitor sit amet metus sed, interdum tempus ipsum. Integer aliquam sem elementum pellentesque. Donec mollis eros dolor, a ongue neque venenatis vulputate. Etiam a eros adipiscing, dapibus ante id, luctus massa. Maecenas non quam interdum, aliquam leo a, ornare mi. Integer. faucibus turpis sed leo gravida laoreet. Curabitur at ligula.

Bądź z Nami na bieżąco na...